Hakkımızda

Kuruluş yılımız olan 1933’den beri tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, bugün geldiği yer itibariyle Türkiye’nin önde gelen muflon üreticileri arasında yer almaktadır. Kolunsağ Muflon Konfeksiyon, ayakkabı, terlik, otomotiv döşemesi, klima filtresi, boya rulosu, kırtasiye malzemeleri, oyuncak, battaniye, bebek ürünleri ve ev tekstili gibi birçok farklı alanlarda kullanılan muflon ihtiyacının tedariki için hizmet vermektedir.
Kolunsağ Muflon iç pazarda olduğu gibi Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Ortadoğu’da da tüm kullanıcı sektörlere hizmet vermektedir.
Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim belgesi Sahibidir.
Kuruluş yeri olan İstanbul Eyüp den 1992 yılında Hadımköy’de bulunan kendi binasına taşınarak entegre bir tesis halini almıştır. Polyester, akrilik, mod akrilik, yün ve pamuk gibi birçok doğal, sentetik ve teknolojik elyafları kullanarak ileri teknolojik makinaları ve yetişmiş kadrosunun geçmişten gelen tecrübe ve birikimleri ile üretim gerçekleştirmektedir. 
Günümüzün vazgeçilmez unsurlarından müşteri odaklılık, tam zamanında teslimat ve süreklilik bizim de en önemli prensiplerimizdendir.